Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GS'ler
Bu Forum aracılığıyla Oyunumuzda Bulunan GS'Lerin Hangisinin sizin için başarılı yada başarısız olduğunu iletebilirsiniz...
Eleştirileriniz dikkate alınacaktır
TC Yönetimi
Eski GS mız su anki GMA mız olan [GMA]BouRReau*              

Aslında hakkında bişi yazmaya gerek yok onu tanıyan tanımayan nasıl bırı oldugunu anlıyor 

Yani size şöyle anlatiyim ben sabahlarım genelde shaiyada ve gece 4 te bana tag konusu ıcın yardımcı olan tek isim oydu yönlendiren yardımcı olan 

hatta TİCKED atmayı bıle bana o ögrettı bende sayfada dolanıyordum bu oylamayı gördüm bende katiliyim hakkedene hakkını verıyım dedım benım elımden

Bu kadar gelıyor yanı daha cok özelligi var kendisinin ama yani murat abi 4 4 lük player , GMA ve  insandır   .....  BEN  [DJ]BRQ     bu oylamayı yapanlara teşekkür ediyorum hepinize kolay gelsinn diyorum       
                                                                                                                                                        İYİ OYUNLAR.
Ara
Birçok server de playerlik yaptım ama ben murat abimiz kadar görevini tam anlamıyla yerine getirebilen birisi görmedim suan Shaiya TC de bende GS lik yapıyorum .
Görevimi yaparken murat ab iyi örnek alıyorum.
Kişiliği karakterligi playerligi herşeyiyle on numara bir insan .
Kendisine bana emeklerinden dolayı teşekkür eder başarıların devamını dilerim .
Bu arada GMA lıgın hayırlı olsun murat abim.
Seviyoruz seni .
<3
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi