Anket Başlığı: DÜŞÜNCELERİNİZ ?
GÜZEL
YETERSİZ
[Anket Sonuçlarını Göster]

Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİLİKLER .-*
Wink 
* 1. OYUNDAKİ PARA VERMEDEN OYNAYAN OYUNCULARIN HAKALRINI GÖZTECEĞİM ŞUAN  Cool

* OYUNDA TL İLE ALINAN  NESNELER İLE AP İLE ALINAN NESNELERİN ARASINDA STAT FARKI OLMAMALIDIR LAPİSLİ PET VE KSOTÜM OYUNCULAR ARASINDAKİ STAT FARKINI AÇIYOR VE YENİ GELEN OYUNCUYU SIKABİLİYOR YENİ GELEN OYUNCU VİP SETLİ + RANKLI BİRİYLE PWP YAPMASI MÜMKÜN DEĞİL.
* 2. İTEMM MALL DAKİ KOSTÜMLER OYUNUN EN TİPSİZ KOSTÜMLERİ BUNLARIN SERİLERİ ARTTIRILABİLİR

* VE GELELİM ASIL KONUYA OYUNA KESİNLİKLE FARM IN GELMESİ LAZIM ÇÜNKİ MALUM OYUNUMUZDA HER AN HER DAKİKA PWP OLMUYOR BUNDAN DOLAYIDA OYUNA EMEK VEREN ARKADAŞLARA İTEM MALL E TANESİ 30 MİLYON AP DEN LAPİSLİ VE KOSTÜM ALINABİLMEDİRKİ OYUNA EMEK VEREN VE TL İLE ALANIN ARASINDAKİ FARK AZALSIN OYUNUN GELİRİNDEN DEM VURACAKSINIZ ŞUANKİ BOSS  SİSTEMİ KESİNLİKLE YANLIŞ  OYUNDAKİ ZIRH SET PARÇALARININ HEPSİNİN BOSSDAN DÜŞMESİ EN İYİSİ OLACAKTIR 1 BOSSDANDA SABİT 3 İTEM DÜŞER İSE SET DİZMEK 1 SAAT DEĞİLDE BOSS ETKİNLİKLERİYLE 1 GÜNÜNÜ ALMASI GAYET NORMAL OYUNDA BURDA DEVREYE GİRİP İŞTE ÇALIŞAN HALİ VAKTİ YERİNDE OLAN ABİLERİMİZİN VAKTİ OLMAYACAĞINDAN ONLARDA SETLERİNİ TL İLE ALABİLİRLER [URAŞMAK İSTEMEYENLER] NORMAL OYUNCUDA ADLANDIRMA TARAF DEĞİŞİMİ LAPİSLİ PET VE KOSTÜM GİBİ ŞEYLERİ PWP OLMAYAN BOŞ ZAMANLARDA FARM YAPARAK ALMASI GAYET NORMAL OLACAKTIR

MESELA  OYUNUN GELİRLERİ ŞUNLARDAN OLABİLİR                                                       Heart  TARAF DEĞİŞİMİ 20 TL       Heart  KİLL AKTARMA 20 TL  

SAVAŞÇI MİFER ÇİFT USTA LAPİSLİ 20 TL
                                                                                                                                        Heart  USTA LAPİS 10 TL              Heart  SV2+15 STATLI SİLAH ELE 10 TL  
 SAVAŞÇI ZIRHI ÇİFT USTA LAPİSLİ 20 TL                                                                                                                                                                                                                                SAVAŞÇI PANTOLON ÇİFT USTA LAPİSLİ 20 TL                                                                 Heart  BOŞ ZIRH SET 4 ZIRH 4 SİLAHLI   60 TL   VE  ÖZEL SİMGELERİN KULLANILDIĞI TAG 15 TL

SAVAŞÇI ELDİVEN BOŞ  5 TL                                                                                            Heart VE %100 SÖKME APARATI 100 TANESİ 10 TL

TABİKİ BUNLARIN OLABİLMESİ İÇİN OYUNDAKİ BOSSLARDAN ZIRH SET VE SİALHLARIN TEK TEK DÜŞMESİ                                                                                                                                       GEREKECEKTİR                                                                                                                                     SAVAŞÇI ÇİZME BOŞ 5 TL

SV2 ELE +15 STATLI SAVAŞÇI MIZRAK 30 TL

LAPİSLİ KSOTÜM VE PET 2 Sİ 50 TL        VİP TAKILAR TANE 10 TL TAKI SETİ 50 TL     

TABİKİ BUNLARIN HEPSİNİ  BOSSDAN TAKI SİLAH DEĞİİLDE BÜTÜN İTEMLERİN DÜŞTÜĞÜ VAR SAYIMIYLA YAZDIM 

* VE OYUNDAKİ ÇAR ALIM SATIMI YANLIZ OYUN İÇİNDE 2 TARAFTA RAZIYSA GS LER ARACILIYLA TAKASLANMASI SATILMASI GAYET NORMALDİR BUNUN DA ÖNÜNÜN AÇILMASI GEREK

SV3 NOSSLAR İSE OYUNDA BOSSLARDAN DÜŞEN TL KARŞLIĞI ALINMASI GÜZEL OLACAKTIR 15 TL YE 15 TANE NOSS GİBİ ÇÜNKÜ BOSS A KONULMUŞ BİŞEYİN ÇÖPE GİTMESİ İYİ OLMAYACAKTIR

BUNLARIN OLMAYACAK TARAFLARI OLABİLİR BAZI YÖNLERİ ANLAŞILIP DÜZLTİLEREK UYGULANMASI GÜZEL OALCAKTIR İYİ VE KÖTÜ DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM  Heart Heart
Ara
bence çok adil ve doğru olur eğğer böyle yapılırsa
Ara
Güzel

Ek Dosyalar
.php   test.php (Dosya Boyutu: 100 Bayt / İndirme Sayısı: 2)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi